tel./fax: 22 732 08 86

tel.:       22 732 08 76

Uprzejmie informujemy, że podczas wakacji kasa Nowodworskiego Ośrodka Kultury jest czynna w godz. 8:30-15:30.

XXII Dni Nowego Dworu Mazowieckiego

Burmistrz miasta, władze samorządowe oraz Nowodworski Ośrodek Kultury zapraszają na nietypowe XXII Dni Nowego Dworu Mazowieckiego.
Mimo panującej sytuacji pandemicznej, przygotowaliśmy moc atrakcji. 


✅W piątek, 18.06 o godz. 21.00, odbędzie się koncert muzyki Ennio Morricone - mistrza muzycznych pejzaży, w wykonaniu Zespołu Kameralnego Filharmonii Narodowej pod kierunkiem Jana Lewtaka. Wydarzenie poprowadzi doskonały dziennikarz muzyczny – Paweł Sztompke. Koncert odbędzie się na dziedzińcu Nowodworskiego Ośrodka Kultury. Wstęp wolny. 

✅W sobotę, 19.06 o godz. 10.00 zapraszamy na historyczny spacer ulicami naszego miasta. Wycieczkę poprowadzi przewodniczka i pasjonatka historii Nowego Dworu Mazowieckiego – Maria Możdżyńska. Spacer wyruszy spod Nowodworskiego Ośrodka Kultury i będzie okazją poznać „Nieoczywistą Warszawską”. 

Po południu, w sobotę 19.06, zapraszamy na liczne atrakcje dla całych rodzin - będzie możliwość skorzystania z lotu balonem na uwięzi i symulatora lotu, będą też konkursy i zabawy lotnicze oraz program rozrywkowy z udziałem bohaterów z Psiego Patrolu.

W niedzielę, 20.06, zapraszamy mieszkańców na spektakl komediowy „Szalone nożyczki”, który odbędzie się na hali Nowodworskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Dworze Mazowieckim o godz. 19.00. 

Występują: Dominika Gwit, Joanna Kupińska, Alan Andersz, Maciej Wilewski, Przemek Cypryański, Krzysztof Ibisz.

Wejście na spektakl odbywać się będzie na podstawie wejściówek, które można nabyć w kasie Nowodworskiego Ośrodka Kultury i na www.biletyna.pl w cenie 10 zł. (W sprzedaży od 9.06.2021- ilość miejsc ograniczona.) 

 

KUP BILET

Zapraszamy serdecznie do udziału w święcie naszego miasta.

Wszystkie imprezy odbywać się będą z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego – maseczki, dezynfekcja i dystans społeczny.

 dnimiasta2021 dointernetu