tel./fax: 22 732 08 86

tel.:       22 732 08 76

XXII Dni Nowego Dworu Mazowieckiego

Burmistrz miasta, władze samorządowe oraz Nowodworski Ośrodek Kultury zapraszają na nietypowe XXII Dni Nowego Dworu Mazowieckiego.
Mimo panującej sytuacji pandemicznej, przygotowaliśmy moc atrakcji. 


✅W piątek, 18.06 o godz. 21.00, odbędzie się koncert muzyki Ennio Morricone - mistrza muzycznych pejzaży, w wykonaniu Zespołu Kameralnego Filharmonii Narodowej pod kierunkiem Jana Lewtaka. Wydarzenie poprowadzi doskonały dziennikarz muzyczny – Paweł Sztompke. Koncert odbędzie się na dziedzińcu Nowodworskiego Ośrodka Kultury. Wstęp wolny. 

✅W sobotę, 19.06 o godz. 10.00 zapraszamy na historyczny spacer ulicami naszego miasta. Wycieczkę poprowadzi przewodniczka i pasjonatka historii Nowego Dworu Mazowieckiego – Maria Możdżyńska. Spacer wyruszy spod Nowodworskiego Ośrodka Kultury i będzie okazją poznać „Nieoczywistą Warszawską”. 

Po południu, w sobotę 19.06, zapraszamy na liczne atrakcje dla całych rodzin - będzie możliwość skorzystania z lotu balonem na uwięzi i symulatora lotu, będą też konkursy i zabawy lotnicze oraz program rozrywkowy z udziałem bohaterów z Psiego Patrolu.

W niedzielę, 20.06, zapraszamy mieszkańców na spektakl komediowy „Szalone nożyczki”, który odbędzie się na hali Nowodworskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Dworze Mazowieckim o godz. 19.00. 

Występują: Dominika Gwit, Joanna Kupińska, Alan Andersz, Maciej Wilewski, Przemek Cypryański, Krzysztof Ibisz.

Wejście na spektakl odbywać się będzie na podstawie wejściówek, które można nabyć w kasie Nowodworskiego Ośrodka Kultury i na www.biletyna.pl w cenie 10 zł. (W sprzedaży od 9.06.2021- ilość miejsc ograniczona.) 

 

KUP BILET

Zapraszamy serdecznie do udziału w święcie naszego miasta.

Wszystkie imprezy odbywać się będą z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego – maseczki, dezynfekcja i dystans społeczny.

 dnimiasta2021 dointernetu