tel./fax: 22 732 08 86

tel.:       22 732 08 76

Informujemy, że dnia 27 lutego 2024 r. kasa Nowodworskiego Ośrodka Kultury będzie nieczynna. Przepraszamy za niedogodności.

"Seks, prochy i rock & roll" Monodram

Nowodworski Ośrodek Kultury
Zaprasza na monodram Seks, prochy i rock & roll
Spektakl dla widzów dorosłych
23.11.2023r., godz. 19.00   
karta wstępu 50 zł


 Hubert Jarczak:

„To będzie jazda bez trzymanki. Wspólny spacer po linie rozciągniętej pomiędzy dwiema wieżami WTC, niczym Philippe Petit. Emocje gwarantowane! Jestem pewien, że będziecie Państwo długo wspominali wieczór spędzony z Ericiem Bogosianem i ze mną”.

autor: Eric Bogosian

obsada: Hubert Jarczak
oprawa graficzna: Marzena Wojtczuk
scenografia i kostiumy: Marzena Wojtczuk
reżyseria: Hubert Jarczak
przekład: Sławomir Michał Chwastowski
czas trwania: 1h20m

"Seks, prochy i rock & roll" Erica Bogosiana w przekładzie Sławomira Michała Chwastowskiego . To głośny i mocny tekst , wielokrotnie nagradzany na światowych festiwalach, o który można powiedzieć „ kultowy”. Czasem zabawny, czasem ironiczny, piętnujący szaleństwo rzeczywistości. Będzie śmiesznie, ale będzie i refleksyjnie, a na scenie zobaczycie niezrównanego Huberta Jarczaka wcielającego się role pięciu mężczyzn z różnym doświadczeniem życiowym i perspektywą. Autor E. Bogosian w ironiczny sposób portretuje ludzi o różnym statusie społecznym i materialnym, a jego bohaterowie to żałośni frustraci, momentami odrażający, to znów budzący współczucie. Szukają własnego miejsca w brutalnej rzeczywistości, którą sami współtworzą. Czyniąc z pieniędzy, seksu, narkotyków współczesne fetysze, wpadają w sidła zastawione przez samych siebie.
Hubert Jarczak ur. 22.08.1984 r. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Studia ukończył w 2009 roku. Debiutował w Teatrze Polonia w Warszawie w spektaklu „Bagdad Cafe” w reżyserii Krystyny Jandy. Aktualnie Huberta można zobaczyć na deskach Teatru im. Stefana Jaracza w Łodzi. Zagrał w filmach takich jak: ''Afonia i pszczoły'', ''Wenecja'' Jana Jakuba Kolskiego czy „Łóżko” Carlosa Kasuskiego. W serialu „Pierwsza miłość'' wcielał się w postać Aleksa.

Obecnie znany jest z roli doktora Beniamina Vicka w cieszącym się dużą popularnością serialu „Na sygnale”.

Bilety do nabycia w kasie ośrodka kultury , na www.biletyna.pl i biletomacie (płatność tylko kartą płatniczą) w Kasynie Oficerskim Modlin Twierdza , ul. Gen. Ledóchowskiego 160

ZAPARASZAMY

  • Bilety ze zniżką na Nowodworską Kartę Senior do nabycia tylko w kasie ośrodka kultury za okazaniem karty;
  • Zakupione bilety nie podlegają zwrotowi.